Чи готовий Wellboy поїхати на Євробачення-2022 замість Alina Pash – зізнання артиста

16 лютого, 19:05
Антон Вельбой посів третє місце на Нацвідборі. Але чи готовий він представити Україну на конкурсі замість Аліни Паш, яка сама відмовилась від участі, – читайте нижче

Wellboy розповів про Нацвідбір на "Євробачення-2022". / Фото: Instagram

Wellboy виступав на Нацвідборі з треком Nozzy Bossy і потрапив до ТОП-3. На кастингу його також спіткнув скандал, пов'язаний з Тіною Кароль.

Поїхати від України на "Євробачення" до Турина мала Аліна Паш. Але сьогодні співачка сама вирішила відмовись від участі на тлі скандалу з її поїздкою до Криму та підробленої довідки про перетин кордону.

Реклама

У коментарі сайту "Сьогодні" Wellboy пояснив, що не знав про рішення Паш відмовитися від конкурсу.

Я в шоці, що Аліна Паш не поїде на "Євробачення-2022". Я не слідкую далі за розвитком подій. Я готую нові релізи, альбом, матеріал, – пояснив Вельбой за лаштунками "Української пісні року" (концерт, який влаштовують Михайло Поплавський та Олег Винник).

Молодий виконавець Wellboy здивував релізом нової пісні

Wellboy зазначив, що йому "взагалі не дуже цікаві всі скандали, пов'язані з "Євробаченням".

Реклама

Усі взагалі достойні їхати на "Євробачення". Щодо того, чи буду я брати участь у наступному році у Нацвідборі, скажу, що: двічі в одну річку не увійдеш, – поділився з нами артист.

Проте, подіїї змінюютсья так швидко, що артист не заперечує – все ще може змінитися несподівано, тому пожевемо – побачимо!

Сподобався цей матеріал? Голосуй!

Реклама

Раніше ми писали, чим запам'ятався Нацвідбір на "Євробачення-2022".