Ольга Сумська – про секрети успіху в кіно, дружбу з колегами та бурхливі стосунки в сім'ї

Поки Ольга Сумська відпочивала з чоловіком і молодшою дочкою в Яремчі, ми зустрілися та поговорили з нею про б'юті-процедури, стосунки з донькою, яка проживає в Росії, і навіть про зарплату її собаки на прізвисько Джессіка
Ольга Сумська розповіла про сім'ю, бьюті-процедури, стосунки з чоловіком і зарплату свого собаки
Ольга Сумська розповіла про сім'ю, бьюті-процедури, стосунки з чоловіком і зарплату свого собаки / Фото: instagram.com/olgasumska

Забувши на цілу годину про відпочинок та засніжене Яремче, Ольга Сумська поринула з нами у цікаву бесіду на зовсім різні теми.

Перше, про що ми поговорили з актрисою – це, звичайно ж, театр та кіно. Сумська змогла досягти успіху як у кадрі, так і на сцені перед глядачами.

Реклама

Якщо ти актор із гарною школою, любиш свою професію, самовдосконалюєшся, якщо в тебе є ролі й ти плідно працюєш – тоді ти відчуваєш, що ти потрібний, – запевняє Сумська.

Ольга Сумська грає в театрі та кіно.
Ольга Сумська грає в театрі та кіно. / Фото: instagram.com/olgasumska

За словами Ольги, актор має сам вміти відчувати природність, знаходити спільну мову з колегами зі зйомок і найголовніше – швидко адаптуватися.

Адаптація – дуже важлива річ. Раніше це враховували режисери, і тобі на проєкті не давали відповідальних сцен для того, щоб ти міг зрозуміти що і до чого. А сьогодні діє конвеєр, все прискорилося, зокрема і життя, і стиль роботи, – пояснює актриса.

До речі, у січні цього року в Ольги Сумської було дві прем'єри – театральна вистава "Любов і голуби" та кіноновинка "Любов і блогери". Артистка жартома зазначає, що "тема кохання блогерів та голубів об'єдналася". За словами актриси, фільм за участю блогерів – це цікавий мікс.

Реклама

У січні в Сумської було дві прем'єри.
У січні в Сумської було дві прем'єри. / Фото: instagram.com/olgasumska

Мені здається, що молодь має сприйняти це досить органічно і ми недаремно поєднуємо акторів та блогерів. Я хочу, щоб фільм "Любов та блогери" "зайшов", бо треба дати дорогу молодим. А представників інтернет-простору я вважаю сміливцями, які за скромний бюджет зняли дуже швидко досить безпрецедентний проєкт, – ділиться зірка.

Собака Ольги Сумської заробляє на корм

У сім'ї Ольги акторську династію продовжують не лише її дочки, а й... вихованці! У Ольги Сумської є два домашні улюбленці – Джессіка та Жасмін. Мало хто знає, але кілька років тому старша чихуахуа дебютувала в кіно – Джессіка зіграла у проєкті "Коли ми вдома" – наречену собачки Леонардо. Актриса згадала, що її собачка пройшла певний кастинг, бо просто так потрапити на роль не вдавалося.

Леонарду приводили кілька дівчаток, але він не сприймав, відштовхував, гавкав і просто кусав юних артисток, і тут привели Джессі. Він загорівся, зніяковів і закохався, – з усмішкою згадує Сумська.

У Ольги Сумської є дві собачки – Джесіка та Жасмін.
У Ольги Сумської є дві собачки – Джесіка та Жасмін. / Фото: instagram.com/olgasumska

Реклама

Як зазначила акторка, чихуахуа Джессіка заробляла по тисячі гривень за один знімальний день.

Вона заробила сама собі на ласощі. Це чудово, бо іноді актори стільки не заробляють. У серіалі вона зіграла бездоганно, і режисер був у захваті. Акторський песик, він відчуває, – сміється Ольга.

Окремий вагончик на зйомках та шалений графік

Кожен артист має перелік умов і вимог, які вони пред'являють організаторам зйомок або концертів. Ольга Сумська зізнається, що вона відповідально ставиться до свого райдера – у ньому акторка, наприклад, може чітко прописати, що їсть.

На знімальному майданчику є всі мої колеги, режисери, сценаристи, і вони харчуються тим, що пропонують. Тому я пишу, як усі, але з уточненням. Наприклад, пишу, щоб супчик був не засмажений, рибку приготували на пару та інше. Тому що буває різна кінокухня і є різні нюанси, які треба врахувати, – зізнається Сумська.

Також артистка поділилася, що не відмовилася б від окремого вагончика на знімальному майданчику.

Я варта того, щоб мені на період зйомки було запропоновано окремий вагончик як для акторів з ім'ям. Але цього немає, бо сьогодні все дуже бюджетно і кінопроцес дедалі менше пропонує саме такі привілеї для акторів. Тому якщо буде така пропозиція, я скористаюсь такою можливістю. В принципі було б нормально, якби наші забаганки враховували, але так складається як складається, – розповідає артистка.

Ольга Сумська розповіла про райдер.
Ольга Сумська розповіла про райдер. / Фото: instagram.com/olgasumska

Сумська зазначила, що вона не має агента, і особисто керує своїм графіком та прописує план.

Я навіть не уявляю, якби хтось займався моїм шаленим графіком і щось мені там прописував. Це те саме, якби хтось став біля плити та зварив борщу для моєї родини. Я і борщ зварю сама, і сама скоригую повністю свій шалений графік, – каже зірка.

Також акторка розповіла нам про самодіяльність у кіно. Саме через акторів-аматорів, як вважає Сумська, і страждає сьогоднішня індустрія кіно.

Непрофесіонали заполонили весь ринок. А так хочеться все-таки попрацювати з професіоналами та щоб на майданчику були люди з гарною школою. Бо лише тоді ти відчуваєш рівень професіоналізму. А коли все на рівні самодіяльності – це деградація, – ділиться з нами артистка.

Ольга Сумська розповіла про дружбу та конкуренцію між акторами
Ольга Сумська розповіла про дружбу та конкуренцію між акторами / Фото: instagram.com/olgasumska

Іноді складається враження, що міцна дружба у кіно між акторами цілком реальна і за лаштунками. Але Ольга запевняє, що це не так. Багато акторів швидше конкурують, ніж товаришують.

Колись в Ольги почалася дружба з колегою по сцені, але через роль теплі стосунки швидко припинилися. Щобільше, після приходу слави та популярності Сумську намагалися вижити з театру, що зрештою і сталося.

Але я ні про що не жалкую. Якщо зачиняються одні двері, то відчиняються інші. Шукай нові можливості, не сиди на місці та завжди вір у себе. Це така запорука успіху на будь-якому етапі життя, – ділиться Сумська.

Колоти чи не колоти – ось у чому питання

Для кожного актора чи співака зовнішність важлива не менше аніж талант. Зараз є безліч можливостей підтримувати зовнішній вигляд за допомогою косметологічних процедур. Ольга зізнається, що в міру може щось підкоригувати, та під ніж хірурга ще не лягала. За її словами, якщо жінка хоче удосконалити зовнішність – вона має це зробити.

Мені кололи ботокс. Сьогодні цим нікого не здивуєш, це абсолютно нормально. Я обожнюю апаратну косметологію й один-два рази на рік можу зробити мезотерапію, редієс (процедура усунення зморшок та підтяжки обличчя за допомогою ін'єкцій – Ред.). Я всім жінкам пропоную відвідувати косметологів. Потрібно поважати себе і берегти те, що дає природа, – каже акторка.

Ольга Сумська зізналася, які б'юті-процедури вона робила
Ольга Сумська зізналася, які б'юті-процедури вона робила / Фото: instagram.com/olgasumska

Про стосунки у сім'ї

Відома українська актриса Наталія Сумська колись познайомила свою молодшу сестру Ольгу зі світом кіно.

У 16 років Наташа привела мене на знімальний майданчик, вона подарувала мені натхнення і фактично запалила цей вогник. Я просто вдячна сестрі й досі. Завдяки їй я відчула природу акторської професії в юному віці й це багато мені дало, це була практика, – зізнається актриса.

Ольга Сумська розповіла про стосунки з сестрою Наталією.
Ольга Сумська розповіла про стосунки з сестрою Наталією. / Фото: instagram.com/olgasumska

У Ольги Сумської також є дві доньки – 19-річна Ганна та 31-річна Тоня, яка вже понад шість років перебуває у стосунках із російським актором Володимиром Ягличем. Пара виховує двох дітей – дочку та сина, й проживає в Росії.

/ Фото: HELLO.RU

Актриса розповідає, що спілкується зі старшою дочкою телефоном майже щодня, але їй дуже хочеться обійняти наживо своїх близьких. За словами Сумської, сьогодні потрібно подолати багато перешкод, щоб зустрітися з членами сім'ї.

Минулого року я двічі була у рідних: узимку та влітку. І Тоня прилітала до України спеціально до бабусі, вітати її з днем народження. То був такий сюрприз для Ганни Іванівни, бо я їй не казала, що Тоня прилетіла. А коли вона зайшла (у будинок – Ред.) – це було до сліз, – згадала Сумська.

Ольга Сумська та її чоловік, актор Віталій Борисюк, разом із 1996 року. Минулого року пара відсвяткувала 25-річчя шлюбу. У чому ж секрет таких міцних стосунків?

Як розповідає Сумська, неможливо передбачити, скільки років ви будете разом, але якщо в тебе не згасають почуття до коханої людини протягом стількох років – це доля.

У нас бурхлива родина. Ми вже навчилися терпіти один одного, прощати щось одне одному. Господь невипадково нас колись спарив у мюзиклі Бернстайна "Кандид", і невипадково ми зіграли тоді закоханих, – каже артистка.

Ольга Сумська та Віталій борисюк разом вже 25 років.
Ольга Сумська та Віталій борисюк разом вже 25 років. / Фото: instagram.com/olgasumska

Як додала Сумська, хтось не витримує сімейних навантажень, пристрастей і в результаті розходиться, а хтось уміє прощати та йти далі.

А нещодавно ми взяли інтерв'ю у молодшої доньки Ольги Сумської – Ганни Борисюк. Дівчина розповіла нам про цькування в школі, стосунки з хлопцями, ворожіння та секрети від мами.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Реклама на segodnya.ua Реклама
"Ми з України"
Наш плейлист

PROBASS ∆ HARDI

"Доброго вечора"

PROBASS ∆ HARDI

Макс Барських

"Буде весна"

Макс Барських

Олександр Пономарьов

"Україна переможе"

Олександр Пономарьов

Антитіла

"Топити за своє"

Антитіла

ТНМК и Kozak System

"Мамо"

ТНМК и Kozak System
Співаймо разом!
Тепер не разом
Зірки, які нещодавно розлучилися
1
Тіш Сайрус та Біллі Рей Тіш Сайрус та Біллі Рей
28 лет
2
Джейсон Момоа та Ліза Боне Джейсон Момоа та Ліза Боне
16 лет
3
Надя Дорофєєва та Вова Дантес Надя Дорофєєва та Вова Дантес
10 лет
4
Дар'я та Михайло Кацуріни Дар'я та Михайло Кацуріни
7 лет
5
Дмитро Ступка та Поліна Логунова Дмитро Ступка та Поліна Логунова
6 лет
6
Моргенштерн і Ділара Моргенштерн і Ділара
5 лет
7
Роман Сасанчин та Іванна Роман Сасанчин та Іванна
2 года
Чому розійшлися?
Hot News
Черговий удар по Києву!
Андрій Бєдняков

"Я хочу, щоб вас теж прийшли рятувати, звільняти та "оперувати". Як ви за**али"

Вона сказала "так"
Іраклі Макацарія одружується!
Обраниця молодша на 17 років!
Хто наречена?
Опитування
Сасекські в Нідерландах
Рідкісна поява на публіці Меган та Гаррі
Більше фото
Цитата дня

Нам потрібні міцні люди із нормальною психікою. Тому зараз важливо їх підтримувати позитивним контентом.

Цитата на segodnya.ua
Анна Трінчер Співачка, блогерка
Чесне інтерв'ю Трінчер
Маленький принц
Як вам новий портрет принца Луї?
Больше фото принца Луї

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти