Син Пабло Ескобара зізнався, що все життя розплачується за провини батька: Я не можу це змінити

Спадкоємець найвідомішого наркобарона Хуан Пабло Ескобар розповів, як це – жити зі статусом "сина злочинця", і чому гріхи батька йому згадують щодня
Син Пабло Ескобара вважає, що не повинен платити за гріхи батька
Син Пабло Ескобара вважає, що не повинен платити за гріхи батька

Сину Пабло Ескобара, якого затримали та вбили 25 років тому, щодня нагадують про провини батька. Незважаючи на те, що чоловік не помічений у протиправній діяльності і його життя жодним чином не пов'язане з продажем наркотиків, недоброзичливці регулярно висувають йому звинувачення.

Я відчуваю ставлення з боку суспільства, навіть не так з боку суспільства, стільки з боку людей, які працюють у сфері юстиції. Вони вірять у те, що я мушу платити за вчинки мого батька. За законом батьки відповідають за гріхи своїх дітей або злочини. Я прочитав кілька звинувачень на свою адресу, причина: "Те, що твій батько Пабло Ескобар", – каже спадкоємець наркобарона в інтерв'ю каналу "Ходят слухи".

Подібні щоденні закиди – головна проблема у житті Хуана.

Реклама

Я архітектор, письменник та спікер, промисловий дизайнер і продюсер. Мій батько нічого спільного із цим не має. Вони звинувачують мене в тому, що я його син, але я не можу це змінити. Мене не можна вважати винним і покладати на мене відповідальність за вчинки мого батька, але я стикаюсь із цим щодня, – ділиться Ескобар.

Займаючись переважно письменництвом, він регулярно випускає книги про життя Пабло Ескобара. Нещодавно Хуан навіть поспілкувався з його ворогами, щоб використати їхні висловлювання та спогади у своїй наступній роботі.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Hot News
Черговий удар по Києву!
Андрій Бєдняков

"Я хочу, щоб вас теж прийшли рятувати, звільняти та "оперувати". Як ви за**али"

Вона сказала "так"
Іраклі Макацарія одружується!
Обраниця молодша на 17 років!
Хто наречена?
Опитування
Сасекські в Нідерландах
Рідкісна поява на публіці Меган та Гаррі
Більше фото
Маленький принц
Як вам новий портрет принца Луї?
Больше фото принца Луї

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти