Карта сайту


Роки:



16 липня 2021:

"Все ждут, когда умерт МакSим": Сергій Шнуров написав вірш про співачку
Cardi B і Normani знялися оголеними в кліпі українки Таню Муіньо – дивіться "гаряче" відео
Ані Лорак вперше за сім років дасть два концерти в Україні: ми дізналися, чи так це
Скандальний Елджей, який вважає Крим російським, приїде з концертом в Україну
"Гроші не пахнуть?": Доліну, Баскова, Цой та інших присоромили за участь у Слов'янському базарі
Jerry Heil і Анна Трінчер після скандалу через "злив" оголених фото випустили спільний трек
Вийшов трейлер фільму про Меган і Гаррі, де показана аварія, в якій загинула принцеса Діана
Світлана Лобода влаштувала неонову вечірку в центрі Києва – дивіться нове відео Алана Бадоєва
Актор Віктор Сарайкін: "Зломовчання" – серіал про сильних жінок в нашому цинічному світі
Відбиток пальця Тіни Кароль був проданий за 100 тисяч грн: на що співачка витратить суму
DJ JULIK став суддею на шоу "Співають всі"
16-річна дочка Джулії Робертс дебютувала на червоній доріжці в Каннах
Ніколи не любила свій день народження: Слава Камінська ностальгічно зустріла своє 37-річчя
ТОП-5 ролей легендарної Ади Роговцевої. Сьогодні акторці 84 роки
"Дякую, моя творча батьківщино": Таїсія Повалій на Слов'янському базарі зізналася в любові Білорусі
23-річна Мусієнко назвала їхні стосунки з Вакарчуком дуже плідними
Я можу сказати, що я закоханий: Позитив — відверто про стосунки з Мішель Андраде
Брітні Спірс вийшла на зв'язок і вперше використала хештег борців за її волю – #FreeBritney