Карта сайту


Роки:



18 жовтня 2021:

Втрата смаку і панічні атаки: українські зірки розповіли про неприємні наслідки COVID-19
Міс Україна Всесвіт Неплях зізналася, що колишній хлопець її бив: Коли любиш, прощаєш багато чого
У Букінгемський палац шукають покоївку: яку зарплату обіцяє Єлизавета II
Фільм "Бабин Яр. Контекст" Сергія Лозниці отримав нагороду Лондонського кінофестивалю
Нателла Крапівіна, яка відмовилася бути продюсеркою Лободи, звернулася до співачки в її день народження (фото)
Репяхова не вважає, що розбила шлюб Павліка і Созаевої: Мовчати не буду, правда на моєму боці
Учасник Танців з зірками вперше за історію шоу танцював без партнерки (відео)
Секрети молодості Ауріки Ротару: співачка розповіла, як в 62 виглядати на 40
Світлані Лободі – 39. Іменинниця розповіла нам, як багато працювати і не зійти з розуму
Знову війна? Ексдружина Павліка заявила, що Реп'яхова хоче вигнати її з квартири
У Мережі висміяли танці мами Наташі Корольової: "Це просто кривляння"
Євгенія Власова 17 років уникала стосунків з чоловіками: Я вибрала усвідомлену самотність
Гвоздьова відповіла на критику через Танці з зірками: Може "нагинати" тільки чоловік
Дочку Кейт Міддлтон і принца Вільям визнали найбагатшою дитиною в світі
Чому Ірина Білик не планує ставати мамою втретє – зізнання співачки
"Я заслуговую на повагу": Міс Україна Всесвіт Анна Неплях виправдалася за російську мову
Кортні Кардаш'ян виходить заміж (фото)
Чому насправді Джей Ло і Бен Аффлек розійшлися 17 років тому – зізнання ексменеджера співачки
Єлизавета II вийшла в світ без тростини після чуток про її здоров'я (фото)
Танець без партнера, сварки з журі і травми: найцікавіше про сьомий ефірі Танців з зірками
У сьомому ефірі Танців з зірками покинули дві пари (відео)