Карта сайту


Роки:



01 жовтня 2021:

Злата Огнєвіч вигнала одного з учасників "Холостячки" на самому початку третього випуску
Вікторія Боня, яка вірила в "чіпування" і змови, вакцинувалася від COVID-19
Солд-аут Måneskin у Києві: чи будуть міняти локацію концерту і хто в Україні викликав такий самий ажіотаж
Дивіться, як знімали кліп Ані Лорак на пісню бачила (відео)
Володимир Остапчук про те, як змінився завдяки дружині: Називайте мене підкаблучником, але...
Син Єлизавети II, якого звинувачують у зґвалтуванні 17-річної, розпродає своє майно
У новому випуску шоу Співають всі! з'явиться учасник з голосом Зеленського і Остапчука
13-річний син Потапа розповів, як заробляв в Instagram і за що йому платив батько
Лобода випустила трек про кохання і до сліз розчулила фанів: Буде під що посумувати восени (аудіо)
Якби Ротару співала наживо, була б популярнішою за Пугачову- зізнання Сосєдова
Солістка Go_A про свою орієнтацію: Жінки з дитинства до мене проявляли інтерес
Наталка Денисенко вперше прокоментувала скандал з її чоловіком, який накинувся на водія
Лілія Ребрик в легінсах приголомшила формами на тренуванні (фото)
Відома співачка проговорилася про проблеми зі здоров'ям у Корольової
Українку, яка перемогла на конкурсі Міс світу plus size-2021, звинуватили у брехні
Netflix запустив українську версію сайту. "Дивні диві" та інші шоу – тепер з дубляжем
Лобода зізналася, що раніше у неї вже були проблеми з Крапівіною: Ми дуже важко ладнали
Фатальна красуня: Леся Нікітюк зачарувала Мережу в ультракороткій сукні
Брітні Спірс повністю роздяглася після того, як позбулася опіки батька (фото)
MELOVIN заявив, що музичний канал ігнорує його кліп через камінг-аут
Список поповнився: ще одна зірка звинуватила Пугачову в зруйнованій кар'єрі
Батько Брітні Спірс назвав рішення суду помилкою і має намір далі піклуватися про дочку
Андрій Губін заявив, що вмирає: Мені щодня важко дихати