Карта сайту


Роки:



06 вересня 2021:

Надзвичайний і піднесений герой. Макрон зворушливо відреагував на смерть Бельмондо
Пішов із життя Бельмондо. Чим нам запам'ятається хуліган кіно, який підкорив мільйони жіночих сердець
Помер Жан-Поль Бельмондо
+1 в Миротворець: українці не розуміють, чому Інстасамку пустили в країну
Комедія з Крус і Бандерасом і трилер із зіркою серіалу Хід королеви: огляд кінопрем'єр Венеції
Дружина Єфремова поскаржилася на безгрошів'я: Діти за все літо нікуди не з'їздили
Це не я пішла: Настя Івлєєва вперше розкрила подробиці розлучення з Елджеєм
Тіна Кароль загриміла в скандал через виступ у чорному вбранні на весіллі (відео)
Відомий телеведучий відсвяткував рожеве весілля: зворушливе фото
Найгірший результат: хто отримав одиницю від Кухар на Танцях з зірками (відео)
Я важила 45 кг і вбивала себе тренуваннями: Ліза Зайцева про розлад харчової поведінки
Роман Полянський спростував чутки, що розлучився з колишньою через Гросу: Не Аліна стала причиною
Могилевська посварилася з TikTok-блогером через фото, на якому вона зв'язана і з заклеєним ротом
MELOVIN подарував Катерині Кухар серце в пакеті (відео)
Денвер і Стокгольм у Венеції: зірки Паперового будинку сяяли разом на червоній доріжці (фото)
Олена Кравець показала милі кадри, на яких її молодші діти будують шалаш вдома
Інстасамка на концерті в Києві вигнала фаната із залу: Я не збираюся це пояснювати
Синові Потапа – 13 років: на кого схожа дитина популярного репера (фото)
"Ідіть на*єр, так зрозуміло?": нова дружина Жигунова відреагувала на порівняння із Заворотнюк (фото)
"Розлучення для дебілів": російський співак назвав хворобу МакSим фейком
Тіна Кароль в розкішній сукні з високим розрізом отримала нове прізвисько від шанувальників (фото)
Ірина Білик розповіла, як Софії Ротару вдається залишатися такою стрункою
У Букінгемському палаці є план на випадок смерті Єлизавети II: все про операцію Лондонський міст
Повернення Власової та провокація від MELOVIN: як пройшов перший ефір Танців з зірками