Карта сайту


Роки:



21 жовтня 2021:

Олександра Яремчук – нова "Міс Україна". Вона поїде на Miss World в Пуерто-Ріко
Коли дивитися "Я везу тобі красу": на телеканалі "Україна"стартує прем'єра унікального шоу про перевтілення
Новий персонаж шоу-детектива Маска Котик – справжній бунтар і рокер
Чи посадять "Ляпіса" Михалка за жорстоке побиття фаната на сцені – відповіли в поліції
"Тобі п**ди дам я!": Лідер Ляпіс-98 вдарив фаната прямо на концерті в Полтаві (відео)
Кім Кардаш'ян – 41! Ми зібрали найбезглуздіші і найкумедніші фото зірки
Змінила прізвище і повернулася в СРСР: дочка Сумської анонсувала авторський проєкт (відео)
Ведуча Марина Кухар святкує 10 років на каналі Україна: Коли ростеш і розвиваєшся – часу не помічаєш
MELOVIN продає рекламу в в Instagram за 20 тис. доларів: чому так дорого?
Як Міс Україна Всесвіт Анна Неплях виглядала в дитинстві (фото)
Відбій о 2 ночі, стрес і багато зустрічей: як виглядає типовий день голови оргкомітету Міс Україна
Ілона Гвоздьова потрапила в ДТП (фото)
Ведучий Олексій Суханов став лідером сектантського руху
Матюкається і п'є горілку: відома телеведуча і директорка Міс Україна Всесвіт посварилися через Неплях
Російські актори знялися у фільмі про війну на Донбасі і потрапили до чорного списку Мінкульту
Друг покійного творця Єралашу вимагає з його сім'ї багатомільйонний борг
Єлизавета II скасувала офіційний візит вперше за 15 років
В оточенні Джолі зізналися, що насправді тепер відбувається в її особистому житті
Авторка костюмів шоу Маска Леся Патока розповіла, чому не кожен образ здатний сподобатися глядачеві
Періс Гілтон піддавалася насильству в центрах для важких підлітків: Душили і не давала спати
Бузова відповіла на критику своєї зовнішності: "Я на любителя. Завжди це говорю"