Карта сайту


Роки:



27 вересня 2021:

Остапчук знімає свій перший фільм з Трінчер, Сумською і учасником Холостячки
Катя каже: "Доживеш". Віктор Павлик стурбований різницею у віці з молодшим сином
Холостячка Злата Огнєвіч планує відпустку в січні: Їду не одна
Слідом за Ксенією Мішиною: Тіна Кароль зважилася на небезпечний трюк (відео)
Батька Брітні Спірс можуть посадити до в'язниці за стеження – ЗМІ
Танцюристу Дорофеєвої поставили титанову пластину в череп: Наш хлопчик одужує! (Фото)
Лілія Ребрик показала, як виглядає без макіяжу (фото)
Рвонути в іншу країну і прогуляти всі гроші: alyona alyona про весілля мрії
Ашіон про расистський скандал з міністром Ткаченко: Він не просто вчинив негарно, це ганьба
В останній момент я втекла з лікарні, – Lida Lee вперше заговорила про збільшення грудей
Андре Тан зважився на пересадку волосся: Я був схожий на сильно питущого чоловіка
Ти – діва, режисерка свого життя: Кіркоров ніжно привітав Лорак з 43-річчям (фото)
Директорка Корольової поскаржилася на цькування співачки після зізнання про позашлюбну дочку
Що відомо про особисте життя красеня Артура Логая – учасника Танців з зірками
Вирішив відшльопати Настю? Потап побавився з напівоголеною Каменських відпочинку (фото)
Анджеліна Джолі все-таки зустрічається з The Weeknd? Їх знову помітили разом
Принц Вільям проти, щоб Меган Маркл і принц Гаррі хрестили дочку в Лондоні
У Мережі обурені голою сукнею вокалістки KAZKA: Ганьба костюмерам!
Ларису Гузєєву госпіталізували у важкому стані – ЗМІ
Каменських показала відео підготовки до дуету з Успенською: Навіщо опускатися на таке дно?
Дочка Заворотнюк вперше за довгий час відповіла на питання про здоров'я мами: Вона боєць
Зірка 90-х пообіцяла довести, що Пугачова зіпсувала кар'єру багатьох артистів: "Закриють – значить закриють"
Бен Аффлек приїхав в Нью-Йорк тільки заради виступу Джей Ло (фото)
Єлизавета II написала лист маленькому хлопчикові: про що королева говорила з дитиною
Фаготу стало погано, а Зарицька танцювала напівголою: всі подробиці четвертого ефіру Танців з зірками
Танці з зірками у четвертому ефірі покинули Олексій Суровцев і Марія Колосова