Карта сайту


Роки:



28 вересня 2021:

Танці з народною артисткою та заїкання: Олександр Рудинський про роль поліцейського в комедії Бурштинові копи
Ілон Маск – знову найбагатший у світі. Ми підібрали йому п'ять українських наречених (фото)
9 нових фільмів, які ми будемо дивитися в жовтні (коротко про сюжет + трейлери)
Екстрасенс назвав переможця грандіозного шоу Співають всі!
У кого з українських зірок є заначки – відверті зізнання
Італійці Måneskin в афіші написали Kiev, а не Kyiv: Мережа лютує
Він Дізель вирушить на рідну планету
Буремний шлях повертається! Netflix перезняв культовий серіал про підлітків (відео)
Українка стала "найкрасивішою мамою" на конкурсі краси в Європі: фото
Тоді і зараз: як змінилися Катя Осадча та її старший син Ілля (фото)
Дружина Моргенштерна похвалилася заробітком: Чоловік доларовий мільйонер, а я поки його наздоганяю
Список номінантів Національної премії кінокритиків "Кіноколо". У лідерах – "Стоп-земля" та "Носоріг"
Дружина Остапчука влаштувала йому рокерську вечірку-сюрприз в день народження (фото)
Крістіна Орбакайте однією з останніх дізналася, що у старшого сина проблеми зі здоров'ям
Переможці Євробачення Måneskin їдуть в Україну: що музиканти кажуть про нашу країну і Go_A
OLL.TV максимізує телик: тепер в жовтому і з новим підходом до комунікації
Брітні Спірс назвала документалки про себе "божевіллям". Фани знову переживають за співачку
Мене просто зламали: Христина Асмус втекла з роботи
Співака R Kelly судять за торгівлю людьми: тримав під замком і ґвалтував
Спортивна і з чорним волоссям: дивіться рідкісні фото Віри Брежнєвої в піонертаборі
Як зараз виглядає 30-річна дочка Валерія Меладзе (фото)
Маша Єфросиніна про скандальне інтерв'ю Пустовіт: Я ні про що не шкодую
Оля Полякова з блондинки перетворилася на брюнетку. В якому кольорі їй краще? (голосування)
Бузова в дуеті з Буланової переспівали хіт Пугачової: реакція Мережі
Американський репортер випадково вигадав кумедне прізвисько для Меган Маркл